Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Mieli nauji forumo dalyviai, kviečiame susipažinti su forumo taisyklėmis, nieko nelaukiant prisistatyti temoje "Susipažinkime" ir tapti aktyviais forumo dalyviais. Kurkite naujas temas, aktyviai rašykite jau esamose, klauskite, jei kas neaišku, dalinkitės savo patirtimi, rūpesčiais ir džiaugsmais. Smagaus, mandagaus ir malonaus visiems bendravimo!
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Mieli nauji forumo dalyviai, kviečiame susipažinti su forumo taisyklėmis, nieko nelaukiant prisistatyti temoje "Susipažinkime" ir tapti aktyviais forumo dalyviais. Kurkite naujas temas, aktyviai rašykite jau esamose, klauskite, jei kas neaišku, dalinkitės savo patirtimi, rūpesčiais ir džiaugsmais. Smagaus, mandagaus ir malonaus visiems bendravimo!
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Veislės mylėtojai, veisėjai, savininkai ir visi prijaučiantys renkasi čia !
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Welcome to the Lithuanian Pinschers Club on Facebook
Gallery
Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Empty
PUPPIES FOR SALE :
PARDUODA ŠUNIUKUS :
smiley
Kennel
TURKIO OAZĖ


Kennel
LIUBAVO


RECOMMENDED WEBSITES
smilie
*Veislynas/Kennel LIUBAVO

*Veislynas/Kennel TURKIO OAZĖ

*Veislynas/Kennel JUODASIS FAETONAS

*Zwergpinschers BUČKIS Turkio Oazė & Liubavo BRIGHTON BUCKIS

*Zwergpinscher SMARAGDAS Turkio Oazė

*Lietuvos kinologų draugija - LKD

*Šnaucerių mylėtojų klubas

*RUSIJOS PINČERIŲ FORUMAS

* PINČERIŲ PLANETA

*Rusijos Nacionalinis pinčerių klubas

*Lietuvos gyvūnų globos draugija
05 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Smiles
smilie
*lc-pasaulis

*glitter-graphics

*smajliki.ru

*cosgan.de

*yoursmileys.ru




Spausk patinka

 

 Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai

Go down 
+4
Dima
Saniii
Sabina
Dalia
8 posters
AutoriusPranešimas
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai   Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Icon_minitime13/1/2010, 10:17 am

Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai? Manau, visiems jų mylėtojams bus malonu pasidalinti gerais įspūdžiais ir jausmais... Laughing

Kodėl sakau jausmais? Ogi todėl, kad auginant šiuos nuostabius šuniukus, nuolat apima geri jausmai, kuriuos sunku žodžiais apsakyti...
Pradėsiu nuo to, kas mane labai stebino vos tik įsigijus Bučkį ir iki šiol mane žavi: tai ATODŪSIS, kai jaukiai susirango ir įsitaisęs atsigula (būtinai prisiglaudžiant prie žmogaus!) šalia manęs ar kito šeimos nario myli . Tuo atodūsiu jis tarsi sako: "kaip man gera su tavimi ir koks aš laimingas..." . Tai nuostabu...
Braitukas lygiai taip pat atsidūsta, bet turi dar vieną, tik jam būdingą įmantrybę (Bučkis taip nedaro No ): jis ištiesia kaklą ir galvą pasideda ant manęs, tokiu būdu kartais įsirausia į plaukus, norėdamas pasiekti kaklą... Jausmas neapsakomas... O jei taip pasidėjęs galvą, dar savo nekaltom akytėm tau į akis pažiūri - tai galit įsivaizduot, kokie jausmai apima...


Tai tiek pradžiai, lauksiu jūsų įspūdžių Wink
Atgal į viršų Go down
Sabina
Administratorius
Administratorius
Sabina


Prisijungė : 2009-10-15

Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai   Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Icon_minitime13/1/2010, 10:45 am

Dalia, va tas atodūsis, apie kurį parašei, man irgi labai patinka, nes taip atsidūsta ir Regbi su Barbi kai šalia patogiai ir jaukiai įsitaiso. Va tokiais momentais, atrodo sedėčiau nejudėdama ilgai ilgai, kad tik joms nesutrukdyčiau ir ilgai ilgai į jas galiu žiūrėt tokiomis minutėmis. Tai savotiškas relaksas man, kad joms taip gera myli
Dar vienas dalykas nuo kurio aš tiesiog išsilydau, tai Regbi mokėjimas apsikabinti kaklą priekinėmis kojomis. Jausmas nerealus! Jai toks meilės priepuolis gali užeiti bet kada, ar aš prie kompo sėdžiu, ar prie TV. Bet čia nuo nuotaikos priklauso. O va kiekvienas vakaras, jau prieš miegant, šitas ritualas jau tapo įpročiu, be jo kaip ir nebeužmigsi joke Kai jau guliu lovoje, įšoka Regbi, užgriūna mano kaklą savo kūnu, apsikabina mane priekinėm kojom, savo galvą priglaudžia man prie veido ir taip sustingsta. Paskui pasitrina man į veidą, tada galvą priglaudžia prie kito mano skruosto myli Tai nerealu, kaip šuo moka parodyt savo meilę žmogui. Jausmas tokiais momentais apima nerealus, net susigraudinu. Atrodo, iš kur toj mažoj šuniškoj galvelėj tiek jausmų ir proto? O va iš ten, kad jis pinčeris, kad tai mažas šunelis su labai didele širdimi ir meile savo šeimininkui! myli myli myli
Atgal į viršų Go down
Saniii
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Saniii


Prisijungė : 2009-10-15

Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai   Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Icon_minitime13/1/2010, 3:31 pm

O aš galvojau,kad mano vienos Atas dūsauja joke Pasirodo čia visų pinčerių bendras bruožas.
Man dar labai patinka,kad visada miega prisiglaudęs. Kai būdavo mažesnis, atsiguldavo ant pagalvės ir padėdavo savo galvą man ant kaklo arba įkiša galvą į plaukus (taip dar iki dabar daro).
Atas pas mus šeimoj gynėjas - jeigu kas tik balsą pakelia, tuoj būna "apramintas" (aplotas). O jei pasitaiko,kad paverkiu, visada būna pasiruošęs ašaras nulaižyt juokas
Atgal į viršų Go down
Dima
Šuniukų klasė
Šuniukų klasė
Dima


Prisijungė : 2010-02-24

Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai   Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Icon_minitime125/2/2010, 1:19 am

Na pas mus linksma mergaite, kai tik nori miegot pradeda raust, rausia, rausia, o po to atsigula, isitaiso, ir uzmiega. Kai pabunda tas nepakartojamas jos ziovulys, toks net neiseina apibudint "aaauuu", kaip mazas vilkiukas. Paskui istiesia priekines letenas, atstato uzpakali, ir issiriecia, kaip katinas kazkoks. O tas sutikimas is po darbo, islaizo visa, ir dar megsta, kad su ja vakarais pakalbetu, pradeda laizytis, kai pradedi su ja kalbet, bando kazka atsakyt. Na ir aisku ta nepakartojama holivudiska sypsena Mad arba liezuvio rodimas, kartais atrodo, kad jai jis perilgas liezuvis
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai   Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Icon_minitime119/5/2010, 8:14 pm

Man labai patinka kaip Deitas žiovauja su ''garso efektais'' - uaaaauuuuuu Laughing Dar tie pažiovavimai būna skirtingų ''melodijų'' - priklausomai nuo jo nuotaikos Wink Taip pat kai miega lovoje, bando kartais mus mėgdžiot: atsigula galvą pasidėjęs ant pagalvės, kad likusi kūno dalis būtų po antklode joke O šiaip dažniausiai miega man prie pilvo ar kojų. Taip pat labai juokingai atrodo, kai jis grauždamas sausgyslių kauliuką išgirsta ką nors lauke, tada pradeda loti su kaulu burnoje nuostaba Na ir dar juokiamės, kai jis sapnuoja: tada ir bėga, ir žinda, ir loja (bet užčiaupta burna, tai toks vidinis lojimas gaunasi), ir urzgia (irgi taip tyliai tyliai..), nors šiaip niekada ant nieko neurzgia visai lux Laughing
Atgal į viršų Go down
Naita
Šuniukų klasė
Šuniukų klasė
Naita


Prisijungė : 2012-04-22

Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai   Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Icon_minitime122/4/2012, 8:22 pm

Naitute musu irgi moka apkabinti. Ir dar ji moka loti, jei jos nepastebi. Siandien ryte visi skubejome i Panevezi. Mergaites pasiruosusios, mes igi, labradoras ruosiasi mus isleisti. Savaime suprantama, labradora pradejau glostyti atsisveikindama. Staiga pasigirdo lojimas ir Naitute pradejo sokineti griebdama mano ranka. Viena syki, antra syki. Kol isoko man i glebi, apkabino, prisiglaude, tada pakaramte plaukus. Ir nurimo. Atsidusta, beje, irgi super ...
Atgal į viršų Go down
deimpeck
Veteranų klasė
Veteranų klasė
deimpeck


Prisijungė : 2012-03-11

Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai   Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Icon_minitime122/8/2012, 11:42 pm

mane pinceris zavi savo isvaizda ir nuostabiu charakteriu.zavi savo meilumu,jis kai ko nori tai atbeges glaustisi kaip mazas vaikas,labai mielas jo elgesys Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai 869986
Atgal į viršų Go down
Ignas
Šuniukų klasė
Šuniukų klasė
Ignas


Prisijungė : 2013-01-27

Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai   Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Icon_minitime130/1/2013, 1:56 pm

Kad mus visus žavi mūsų pinčeriai taip ir savaime suprantama Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai 90151 Mūsų Bitutė turi labai idomu yproti, ji megsta guleti issitiesus visu ugiu :D dar nemaciau nei vieno suns, kuris taip megtu daryt :D ar jusiskiai taip daro? :) man tai labai juokinga ;D

Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai 9b8f816e14db27d0507a7fb372c68ebeb2ecf1142211014
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai   Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Icon_minitime130/1/2013, 6:44 pm

Ignas rašo:
Mūsų Bitutė turi labai idomu yproti, ji megsta guleti issitiesus visu ugiu :D dar nemaciau nei vieno suns, kuris taip megtu daryt :D ar jusiskiai taip daro?

Tikrai juokingai atrodo Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai 162316Mūsiškis niekada taip neguli, bet esu mačius ne vieno pinčerio nuotrauką tokioj pozoj Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai 168342
Atgal į viršų Go down
Sabina
Administratorius
Administratorius
Sabina


Prisijungė : 2009-10-15

Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai   Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Icon_minitime130/1/2013, 8:13 pm

Bites mociute Barbi taip megsta issitempti ir pagulet :) KAip blynas tada atrodo, man labai patinka ta poza :)
Atgal į viršų Go down
Ignas
Šuniukų klasė
Šuniukų klasė
Ignas


Prisijungė : 2013-01-27

Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai   Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Icon_minitime130/1/2013, 8:48 pm

Tai va is ko paveldejo sia imantrybe :D man tai irgi patinka, atrodo bando issinerti is kailio kaip gera jai pasirazyti ir guleti taip
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai   Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai Icon_minitime1

Atgal į viršų Go down
 
Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Su kokiais žaislais žaidžia nykštukiniai pinčeriai?
» Nykštukiniai pinčeriai kalėdinėje "Keturkojis šou" laidoje
» Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :
» Kalendorius 2013 (Liubavo veislyno, nykstukiniai pinceriai)
» Nykštukiniai pinčeriukai veislyne "Žaibas"

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai :: Apie nykštukinius pinčerius/About miniature pinschers :: Elgesys ir auklėjimas-
Pereiti į: