Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Mieli nauji forumo dalyviai, kviečiame susipažinti su forumo taisyklėmis, nieko nelaukiant prisistatyti temoje "Susipažinkime" ir tapti aktyviais forumo dalyviais. Kurkite naujas temas, aktyviai rašykite jau esamose, klauskite, jei kas neaišku, dalinkitės savo patirtimi, rūpesčiais ir džiaugsmais. Smagaus, mandagaus ir malonaus visiems bendravimo!
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Mieli nauji forumo dalyviai, kviečiame susipažinti su forumo taisyklėmis, nieko nelaukiant prisistatyti temoje "Susipažinkime" ir tapti aktyviais forumo dalyviais. Kurkite naujas temas, aktyviai rašykite jau esamose, klauskite, jei kas neaišku, dalinkitės savo patirtimi, rūpesčiais ir džiaugsmais. Smagaus, mandagaus ir malonaus visiems bendravimo!
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Veislės mylėtojai, veisėjai, savininkai ir visi prijaučiantys renkasi čia !
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Welcome to the Lithuanian Pinschers Club on Facebook
Gallery
Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Empty
PUPPIES FOR SALE :
PARDUODA ŠUNIUKUS :
smiley
Kennel
TURKIO OAZĖ


Kennel
LIUBAVO


RECOMMENDED WEBSITES
smilie
*Veislynas/Kennel LIUBAVO

*Veislynas/Kennel TURKIO OAZĖ

*Veislynas/Kennel JUODASIS FAETONAS

*Zwergpinschers BUČKIS Turkio Oazė & Liubavo BRIGHTON BUCKIS

*Zwergpinscher SMARAGDAS Turkio Oazė

*Lietuvos kinologų draugija - LKD

*Šnaucerių mylėtojų klubas

*RUSIJOS PINČERIŲ FORUMAS

* PINČERIŲ PLANETA

*Rusijos Nacionalinis pinčerių klubas

*Lietuvos gyvūnų globos draugija
Balandis 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Smiles
smilie
*lc-pasaulis

*glitter-graphics

*smajliki.ru

*cosgan.de

*yoursmileys.ru




Spausk patinka

 

 Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :

Go down 
+12
Lince
-krona-
Majaudra
Vaiva
karaliusx
Ugnine
Viktorija
Juodasis_faetonas
sausra
Aušra
Sabina
Aida
16 posters

Kokie nykštukiniai pinčeriai jums labiausiai patinka
1. Kupiruoti
Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Vote_lcap41%Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Vote_rcap
 41% [ 16 ]
2. Nekupiruoti stovinčiomis ausimis
Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Vote_lcap36%Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Vote_rcap
 36% [ 14 ]
3. Nekupiruoti gulinčiomis ausimis
Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Vote_lcap23%Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Vote_rcap
 23% [ 9 ]
4. Negaliu išsirinkti, man visi gražūs
Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Vote_lcap0%Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Iš viso balsų : 39
 

AutoriusPranešimas
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :   Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Icon_minitime127/2/2011, 3:54 pm

Apklausa : kviečiu forumo dalyvius balsuoti atsakant į apklausos klausimus, kurie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : 869986

Jei norite, galite pakomentuoti savo pasirinkimą atskira žinute, bet tai neprivaloma Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : 468951


Paskutinį kartą redagavo Aida, 15/11/2012, 6:23 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Sabina
Administratorius
Administratorius
Sabina


Prisijungė : 2009-10-15

Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :   Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Icon_minitime127/2/2011, 10:11 pm

Prabalsavau už kupiruotus todėl kad tai mano pirminė meilė, kokį pamilau pinčerį. Iš tikrųjų, šiai dienai, man neaktualu kupiruotas pinčeris ar ne, stačios ausys ar gulinčios, man pinčeris gražus visoks. Bet kokybiškas pinčeris dar gražiau, o gražaus pinčerio nesugadins jokios ausys Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : 869986 Svarbu kokybė Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : 869986 Tokia mano nuomonė Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : 869986
Atgal į viršų Go down
Aušra
Pereinama klasė
Pereinama klasė
Aušra


Prisijungė : 2009-10-21

Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :   Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Icon_minitime128/2/2011, 7:54 pm

As prabalsavau uz kupiruotus,bet maniskis su uodegyte ir nulinkusiom ausytem Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : 869986
Atgal į viršų Go down
sausra

sausra


Prisijungė : 2009-10-19

Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :   Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Icon_minitime11/3/2011, 11:22 am

Prabalsavau už nekupiruotus. Kaip gi galima balsuoti už kitokius kai turi gražuolę stačiomis nekirptomis ausytėmis Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : 869986 . Nors labai gražu ir nekupiruoti nulinkusiomis ausimis kaip mūsų tėvelis Smaragdas Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : 606723
Atgal į viršų Go down
Juodasis_faetonas
Veisėjas
Veisėjas
Juodasis_faetonas


Prisijungė : 2009-12-24

Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :   Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Icon_minitime11/3/2011, 1:13 pm

As tik uz kupiruotas,bet taip jau gavosi,kad maniske visai nekupiruota, staciomis ausimis,bet visada pagalvoju kad ji dar graziau atrodytu kupiruota...
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :   Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Icon_minitime11/3/2011, 1:43 pm

Smagu, kad aktyviai dalyvaujat ir ne tik balsuojat, bet dar ir išsakot savo nuomonę Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : 468951
Aišku, kad pats gražiausias pinčeris yra savas, koks jis bebūtų - nulėpausis, ar stačiaausis, ar nukirptom ausytėm ir uodegyte Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : 949903

Mano akis jau kažkaip priprato prie visokių ir man jie visi savaip gražūs. Tik žinau vieną, kad pati savo šuns niekada nekupiruočiau, nes man tiesiog gaila, kad jiems skauda Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : 429233
Ir iš tikrųjų gi ne ausyse ir uodegose esmė...

Na tai ką, ačiū už nuomones ir visus, kurie dar nebalsavo, kviečiu balsuoti už mūsų meiles Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : 85675
Atgal į viršų Go down
Viktorija
Veisėjas
Veisėjas
Viktorija


Prisijungė : 2009-10-15

Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :   Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Icon_minitime12/3/2011, 8:57 am

Kupiruoti, toki vaizda isimylejau..........
Atgal į viršų Go down
Ugnine
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Ugnine


Prisijungė : 2009-10-14

Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :   Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Icon_minitime12/3/2011, 4:58 pm

Kupiruoti, manau šiai veislei tinka tokia išvaizda...Tačiau įsitikinau, kad uodega yra labai svarbi, suteikia šuniukams žavesio ir netgi linksmumo :)
Atgal į viršų Go down
karaliusx
Šuniukų klasė
Šuniukų klasė
karaliusx


Prisijungė : 2011-06-27

Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :   Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Icon_minitime12/7/2011, 8:54 am

Kupiruoti man atrodo žaviau :) tik va uodegėlės tikrai gaila . Artėja laikas ir mūsų kalytei .
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :   Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Icon_minitime12/7/2011, 3:22 pm

karaliusx rašo:
Kupiruoti man atrodo žaviau :) tik va uodegėlės tikrai gaila . Artėja laikas ir mūsų kalytei .
Ačiū, kad išsakėt nuomonę aciu Iš pirmo žvilgsnio kupiruoti pinčeriai tikrai atrodo elegantiškiau. Bet kai atbėga uodeguotasis pasitikt grįžusio šeimininko arba šiaip pasigerint, o uodegytė sukasi į visas puses, kaip koks propeleris.... nuostabus vaizdelis... joke
Atgal į viršų Go down
Sabina
Administratorius
Administratorius
Sabina


Prisijungė : 2009-10-15

Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :   Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Icon_minitime16/7/2011, 12:22 pm

žinutė perkelta į temą Nega Aukso Fondas
Atgal į viršų Go down
karaliusx
Šuniukų klasė
Šuniukų klasė
karaliusx


Prisijungė : 2011-06-27

Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :   Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Icon_minitime114/7/2011, 3:42 pm

žinutė perkelta į temą Nega Aukso Fondas
Atgal į viršų Go down
Vaiva

Vaiva


Prisijungė : 2011-01-30

Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :   Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Icon_minitime115/8/2011, 10:08 pm

Nežinau kaip kitiems bet man asmeniškai labiau patinka nekupiruoti stovinčiomis ausimis. Tikras pinčeris yra toks, kokį sukūrė gamta. Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : 606723
Atgal į viršų Go down
Majaudra




Prisijungė : 2011-10-04

Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :   Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Icon_minitime125/10/2011, 12:52 pm

Man jie gražūs visi Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : 502911
Atgal į viršų Go down
-krona-




Prisijungė : 2011-10-24

Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :   Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Icon_minitime129/10/2011, 3:59 pm

As uz nekupiruotas stovincias ausytes, nors jie man zavus kokie bebutu... Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : 921114 didelios stacios ausys lyg lokatoriai, pridejus dar zaisminga snukucio ruoza tikras siksnosparnis Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : 952201ju zavesiui neatsispiria nei vienas... Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : 414215
Atgal į viršų Go down
Lince
Šuniukų klasė
Šuniukų klasė



Prisijungė : 2012-02-21

Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :   Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Icon_minitime125/2/2012, 8:32 pm

Kiek mačiau nuotraukytėse man šuo turi būti su uodega ir gražiausi naturaliausi:)ir man taippat būtų gaila juos žaloti,beje ar įstatymas dar leidžia taip elgtis kažkur buvau girdėjusi jog nebelidžiama šunims karpyti uodegų ir pan.?
Atgal į viršų Go down
deimpeck
Veteranų klasė
Veteranų klasė
deimpeck


Prisijungė : 2012-03-11

Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :   Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Icon_minitime126/3/2012, 3:46 pm

Man visi suniukai pinceriai yra grazus nesvarbu ar kupiruoti ar nekupiruoti jie savo groziu pasizymi charakteriu, isvaizda:)
Atgal į viršų Go down
Burbulaz
Jaunimo klasė
Jaunimo klasė
Burbulaz


Prisijungė : 2012-07-13

Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :   Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Icon_minitime114/7/2012, 10:41 pm

Man taip pat gražiau kupiruoti pinčeriai, nors kaip kažkas pasakė, nežinau ar išdrįsčiau saviškę atiduoti tokiai procedūrai... Neabejotinai ausys ir uodega prideda žavesio, tačiau gražiau žiūrisi kupiruoti Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : 869986
Atgal į viršų Go down
Era

Era


Prisijungė : 2012-09-20

Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :   Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Icon_minitime121/9/2012, 9:24 am

Man grazus ir kupiruoti ir ne, o nulinkusiomis ausytemis atrodo labai jau mieli Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : 2057188497
Atgal į viršų Go down
bleirasxx
Šuniukų klasė
Šuniukų klasė



Prisijungė : 2012-11-12

Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :   Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Icon_minitime114/11/2012, 4:55 pm

Man yra graziasni kupiruoti pinceriukai, nors ir uzdrausta Lt tai daryti cianeas
Atgal į viršų Go down
deimpeck
Veteranų klasė
Veteranų klasė
deimpeck


Prisijungė : 2012-03-11

Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :   Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Icon_minitime114/11/2012, 7:36 pm

o mano dabar yra grazesni nekupiruoti pinceriukai,turintys uodegyte ir ausytes,turime pinceryte su uodegyte ir mane labai suzavejo Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : 869986.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :   Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau : Icon_minitime1

Atgal į viršų Go down
 
Kokie nykštukiniai pinčeriai jums patinka labiau :
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kuo mus žavi nykštukiniai pinčeriai
» Nykštukiniai pinčeriai kalėdinėje "Keturkojis šou" laidoje
» Su kokiais žaislais žaidžia nykštukiniai pinčeriai?
» Kalendorius 2013 (Liubavo veislyno, nykstukiniai pinceriai)
» Nykštukiniai pinčeriukai veislyne "Žaibas"

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai :: Apie nykštukinius pinčerius/About miniature pinschers :: Apie veislę-
Pereiti į: