Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Mieli nauji forumo dalyviai, kviečiame susipažinti su forumo taisyklėmis, nieko nelaukiant prisistatyti temoje "Susipažinkime" ir tapti aktyviais forumo dalyviais. Kurkite naujas temas, aktyviai rašykite jau esamose, klauskite, jei kas neaišku, dalinkitės savo patirtimi, rūpesčiais ir džiaugsmais. Smagaus, mandagaus ir malonaus visiems bendravimo!
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Mieli nauji forumo dalyviai, kviečiame susipažinti su forumo taisyklėmis, nieko nelaukiant prisistatyti temoje "Susipažinkime" ir tapti aktyviais forumo dalyviais. Kurkite naujas temas, aktyviai rašykite jau esamose, klauskite, jei kas neaišku, dalinkitės savo patirtimi, rūpesčiais ir džiaugsmais. Smagaus, mandagaus ir malonaus visiems bendravimo!
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Veislės mylėtojai, veisėjai, savininkai ir visi prijaučiantys renkasi čia !
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Welcome to the Lithuanian Pinschers Club on Facebook
Gallery
Susipažinkime!  Empty
PUPPIES FOR SALE :
PARDUODA ŠUNIUKUS :
smiley
Kennel
TURKIO OAZĖ


Kennel
LIUBAVO


RECOMMENDED WEBSITES
smilie
*Veislynas/Kennel LIUBAVO

*Veislynas/Kennel TURKIO OAZĖ

*Veislynas/Kennel JUODASIS FAETONAS

*Zwergpinschers BUČKIS Turkio Oazė & Liubavo BRIGHTON BUCKIS

*Zwergpinscher SMARAGDAS Turkio Oazė

*Lietuvos kinologų draugija - LKD

*Šnaucerių mylėtojų klubas

*RUSIJOS PINČERIŲ FORUMAS

* PINČERIŲ PLANETA

*Rusijos Nacionalinis pinčerių klubas

*Lietuvos gyvūnų globos draugija
Balandis 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Smiles
smilie
*lc-pasaulis

*glitter-graphics

*smajliki.ru

*cosgan.de

*yoursmileys.ru




Spausk patinka

 

 Susipažinkime!

Go down 
+98
giega
JulErn
4iuk4e
Airutia
julijav
Greenas
Marija
semute
julitaval
vilmiukasss
bella
Ateneja
JolitaZ
Attene
nils
zirnis
Rasa
almy
braskevysnia
gohogo
zav666
Finka
lina
Rocky
Ignas
Olga
Ievabag
arija
vysnia
bleirasxx
iewwka
Ami
kristinaaae
ingrida
Milita
elena
Ausrute
elvyrcik
Era
Endis
perliukas30
svaika
pile808
Bete
Ana
Gabrielleyz
Bastalomeja
Burbulaz
Mėtta
Brygius
Ina888
Reda Š.
S.Karolina
mromanux
GabrieleQQ
Dove78
Naita
Ramzesasss
Amelija
Fiesta Jūros Šypsenėlė
deimpeck
baffie
Lince
gvazikas
MildaK
natusia
idargyte
radagyte
JuGeMa
wendi
Dama
Siima7
ERNESTA
neda
vermont
Greta
-krona-
Majaudra
arunis
benitairblanka
samilte
Vaiva
Justina
NARCIZAS
Dima
Juodasis_faetonas
EgleT.
Jolita
Andrius
Renata
Aušra
Viktorija
AMŪRA
Sabina
Saniii
Ugnine
Aida
Dalia
102 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next
AutoriusPranešimas
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime114/10/2009, 8:20 pm

Sveiki! Mano vardas Dalia, esu šio forumo įkūrėja. Mūsų šeima augina du puikius nykštukinius pinčerius - Bučkį Turkio Oazė ir jo atžalą Liubavo Brighton Buckis (Braitą). Daugiau apie juos papasakosiu asmeniniame jų puslapyje šiame forume.
Šioje temoje kviečiu visus trumpai prisitatyti, kad galėtume šiek tiek susipažinti, paskui kviečiu susikurti savo asmeninį puslapį, kuriame daugiau papasakosite apie save!
Linkiu gražaus bendravimo! sunny sunny sunny


Paskutinį kartą redagavo Dalia, 3/10/2011, 11:27 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime114/10/2009, 9:58 pm

Sveiki, aš esu Aida iš Vilniaus. Mano vyras vardu Virginijus (arba Virgis trumpiau), o sūnus Andrius. Mūsų šeimoje gyvena nykštukinis pinčeris SMARAGDAS Turkio Oazė ❤ . Daugiau apie mūsų "nykštuką " papasakosiu asmeniniame puslapyje.
Taip pat mes dar auginame kurilų bobteilų veislės katiną 🐱 MARZIPAN Karmino Cat bei sausumos vėžlį Guzą :) Tikimės čia sutikti daug bendraminčių nykštukinių pinčerių mylėtojų bei smagiai su visais pabendrauti. Wink
Atgal į viršų Go down
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime114/10/2009, 10:05 pm

Sveika, Aida! Nekantravau tave čia pamatyti! velcome


Paskutinį kartą redagavo Dalia Admin, 15/10/2009, 10:07 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Ugnine
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Ugnine


Prisijungė : 2009-10-14

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime114/10/2009, 11:24 pm

Sveiki! Aš esu Gabrielė :) jau beveik 4 metus bendrauju su cvergpinčeriais ❤ esu dalyvavus ne vienoje parodoje, pati bandžiusi išstatyti šiuos nuostabius šuniukus. Šiame forume tikiuosi rasti naudingos informacijos ir pabendrauti su cvergpinčerių mylėtojais Wink
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime115/10/2009, 11:05 am

Sveika, Ugnine !Susipažinkime!  65ace96196811c664645a9128e14a867
Labai miela ir tave čia sutikti Susipažinkime!  C6187b1104b968576f73ad834bf4ac89
Atgal į viršų Go down
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime115/10/2009, 10:08 pm

Labas, Gabriele! velcome
Atgal į viršų Go down
Saniii
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Saniii


Prisijungė : 2009-10-15

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime116/10/2009, 10:20 pm

Sveiki ! Aš Karolina, auginu nykštukinį pinčerį vardu Atas. Daugiau apie mus - mūsų asmeniniame puslapyje Wink
Atgal į viršų Go down
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime116/10/2009, 10:52 pm

Sveika, Karolina! velcome
Nors jau esu sakius, bet pakartosiu - labai gražus Ato tinklapis! lux
Atgal į viršų Go down
Sabina
Administratorius
Administratorius
Sabina


Prisijungė : 2009-10-15

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime120/10/2009, 12:33 pm

Sveiki! :labas:
Mano vardas Sabina. Auginu dvi nykštukinių pinčerių kalytes - Regbi (6 metai) ir jos dukrą Barbi (3 metai). Mūsų veislynas labai nedidelis ir turėjom dar tik tris vadas, bet ties tuo manau nesustosim. Veislyno pavadinimas "Liubavo". Esam megėjai važinėti į parodas, labai mėgstam ilgus pasivaiksčiojimus gamtoje, na ir susitikimus su savo bendraminčiais, pinčerių mylėtojais soku Labai bus smagu bendrauti naujame forume su senais gerais draugais ir surasti naujų pažinčių! kartu
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime120/10/2009, 6:21 pm

Labas Sabina, helo

Smagu, kad ir jūs jau čia. Nekantriai lauksime LIUBAVO veislyno asmeninio puslapio. dog Tikiuosi čia visiems mums bus jauku ir malonu bendrauti. myliu
Atgal į viršų Go down
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime120/10/2009, 7:12 pm

Labas, Sabina! :labas: Lauksime tavo gražių nuotraukų forume ploti ir tikimės gauti iš tavęs, kaip patyrusios pinčerių veisėjos, daug patarimų lux
Braitukas siunčia linkėjimus savo mamytei Regbi myliumama , o Bučkis - Barbi ir jos vaikučiams orobuckis
Atgal į viršų Go down
Saniii
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Saniii


Prisijungė : 2009-10-15

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime120/10/2009, 8:32 pm

Sabina, malonu,kad ir jūs čia prisijungėte juhuu
Atgal į viršų Go down
AMŪRA
Veisėjas
Veisėjas
AMŪRA


Prisijungė : 2009-10-19

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime121/10/2009, 8:08 pm

Sveiki, mano vardas Kristina. Auginu nykštukinę pinčerytę Amūrą, ir triušinę taksiukę Spyglę. Mūsų veislynas visai jaunas, kol kas turėjome tik vieną vadą, jo pavadinimas"Žvėries dvasia". Mūsų šeima labai myli gyvūnus, dalyvaujame šunų parodose ir džiaugiamės visų pasiekimais.
Atgal į viršų Go down
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime121/10/2009, 8:36 pm

Sveika, Kristina! helo Smagu, kad prisijungei prie mūsų kompanijos! juhuu Kviečiu susikurti veislyno asmeninį puslapį forume "Veislynai" ir daugiau papasakoti apie savo augintinius suo Bučkis siunčia orobuckis Amūrai!
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime121/10/2009, 10:05 pm

Labas, Kristina !Susipažinkime!  434debe643070154aa817068843c9ff3

Labai smagu ir jus čia matyti. juhuu Lauksime veislyno asmeninio puslapio ir daugiau pasakojimų apie jūsų numylėtinius bei, žinoma, gražių naujų nuotraukų. Jaukių įkurtuvių !!! sampanas
Atgal į viršų Go down
Ugnine
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Ugnine


Prisijungė : 2009-10-14

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime123/10/2009, 9:34 pm

Saniii, Sabina, Kristina helo
Atgal į viršų Go down
Viktorija
Veisėjas
Veisėjas
Viktorija


Prisijungė : 2009-10-15

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime124/10/2009, 10:06 pm

Labas visiems helo

Mano vardas Viktorija,esu iš Vilniaus,ilgus metus mano aistra buvo (aišku ir tebėra) vokiečių aviganiai,turiu veislyną,dalyvauju parodose,tačiau Sabinos dėka turiu tokį mielą strakalą makalą,klouną namie,kaip pinčeris monkey Auginu Liubavo Bravia Bučkis,namie Žioga. Kažkodėl turiu nuojautą,kad tai ne pabaiga dar nuostaba
Labai malonu čia sutikti daug draugų,visiems linkėjimai.......
Atgal į viršų Go down
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime124/10/2009, 10:49 pm

Labas, Viktorija! helo Šaunu, kad prisijungei prie mūsų kompanijos, maloniai bendrausim saunu
Labai gražus tavo avataras myli

Linkėjimai Žiogai nuo tėvelio Bučkio ir broliuko Braituko meile
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime125/10/2009, 1:10 pm

Labas, Viktorija, velcome
Džiugu jus čia matyti, tikiuosi smagiai ir gražiai bendrausim. kartu
Atgal į viršų Go down
Saniii
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Saniii


Prisijungė : 2009-10-15

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime125/10/2009, 3:46 pm

Labas Viktorija helo
Šaunu,kad mūsų vis daugėja barsto
Linkėjimai Žiogai nuo Ato Wink
Atgal į viršų Go down
Ugnine
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Ugnine


Prisijungė : 2009-10-14

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime125/10/2009, 6:53 pm

Sveika, Viktorija helo
Atgal į viršų Go down
Aušra
Pereinama klasė
Pereinama klasė
Aušra


Prisijungė : 2009-10-21

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime129/10/2009, 2:40 pm

Sveiki !Aš esu Aušra,mano sūnus Renatas,gyvename Panevėžyje.Auginame 9mėnesių nykštukinį pinčerį
Braitą (Juvelyras Turkio Oazė)
Norime prisijungti prie jūsų forumo ir smagiai pabendrauti Wink
Atgal į viršų Go down
Viktorija
Veisėjas
Veisėjas
Viktorija


Prisijungė : 2009-10-15

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime129/10/2009, 2:42 pm

Sveiki helo
Malonu susipažint......
Atgal į viršų Go down
Sabina
Administratorius
Administratorius
Sabina


Prisijungė : 2009-10-15

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime129/10/2009, 3:02 pm

Sveiki! velcome
Malonu susipažinti! Džiugu, kad dar vienas giminaitis prisijungė prie mūsų kolektyvo Laughing
Lauksime pasakojimų iš Braito gyvenimo Wink
Atgal į viršų Go down
Ugnine
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Ugnine


Prisijungė : 2009-10-14

Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime129/10/2009, 3:38 pm

Sveiki atvykę!!! geles
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Susipažinkime!  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime!    Susipažinkime!  Icon_minitime1

Atgal į viršų Go down
 
Susipažinkime!
Atgal į viršų 
Puslapis 127Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai :: Registracija, susipažinimas, diskusijos apie forumą :: Sveiki prisijungę ! Būkim pažįstami !-
Pereiti į: