Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Mieli nauji forumo dalyviai, kviečiame susipažinti su forumo taisyklėmis, nieko nelaukiant prisistatyti temoje "Susipažinkime" ir tapti aktyviais forumo dalyviais. Kurkite naujas temas, aktyviai rašykite jau esamose, klauskite, jei kas neaišku, dalinkitės savo patirtimi, rūpesčiais ir džiaugsmais. Smagaus, mandagaus ir malonaus visiems bendravimo!


Veislės mylėtojai, veisėjai, savininkai ir visi prijaučiantys renkasi čia !
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  GalleryGallery  DUKDUK  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Welcome to the Lithuanian Pinschers Club on Facebook
PUPPIES FOR SALE :
PARDUODA ŠUNIUKUS :
smiley
Kennel
TURKIO OAZĖ


Kennel
LIUBAVO


RECOMMENDED WEBSITES
smilie
*Veislynas/Kennel LIUBAVO

*Veislynas/Kennel TURKIO OAZĖ

*Veislynas/Kennel JUODASIS FAETONAS

*Zwergpinschers BUČKIS Turkio Oazė & Liubavo BRIGHTON BUCKIS

*Zwergpinscher SMARAGDAS Turkio Oazė

*Lietuvos kinologų draugija - LKD

*Šnaucerių mylėtojų klubas

*RUSIJOS PINČERIŲ FORUMAS

* PINČERIŲ PLANETA

*Rusijos Nacionalinis pinčerių klubas

*Lietuvos gyvūnų globos draugija
Birželis 2018
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Smiles
smilie
*lc-pasaulis

*glitter-graphics

*smajliki.ru

*cosgan.de

*yoursmileys.ru




Spausk patinka

Share | 
 

 FORUMO TAISYKLĖS

Go down 
AutoriusPranešimas
Aida
Administratorius
Administratorius
avatar

Prisijungė : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: FORUMO TAISYKLĖS   15/10/2009, 1:25 pm



Šis forumas skirtas maloniam ir kultūringam nykštukinių pinčerių augintojų ir mylėtojų bendravimui. Spręskime iškylančias problemas, dalinkimės sukaupta patirtimi.
Mūsų forumo tikslas - supažindinti su tikraisiais, grynaveisliais nykštukinių pinčerių atstovais ir populiarinti šią nuostabią veislę Lietuvoje bei už jos ribų. Šios taisyklės galioja visame forume, nors kai kurie skyriai gali turėti ir papildomų taisyklių.


1. Prisijungę pirmiausia prisistatykite temoje "Susipažinkime". Tik po prisistatymo jūsų vardas bus aktyvuotas ir jūs galėsite skaityti kitas forumo temas, rašyti forumo temose bei kurti asmeninį puslapį. Exclamation



2. Naujai prisiregistravusieji ir per 7 dienas neprisistačiusieji temoje Susipažinkime arba prisistatę, bet vėliau neparašę nei vienos žinutės nariai bus šalinami !!! Taip pat šalinamos prisiregistravusių, tačiau neprisistačiusių vartotojų žinutės ar temos.

Mūsų bendruomenės tikslas - bendrauti, dalintis informacija. Neaktyvūs, nebendraujantys forumo vartotojai ("skaitytojai") deaktyvuojami. Jų vardai bus aktyvuoti dar kartą tik po pakartotinio motyvuoto prisistatymo temoje Prašau aktyvuoti mane iš naujo.

3. Bendraukime taisyklinga lietuvių kalba, rašykime lietuviškais rašmenimis. Rašymas tik DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS suprantamas kaip rėkimas.

4. Prieš kurdami naują temą, paskaitykite jau esamas temas - galbūt, šia tema jau buvo diskutuota. Nesikartokite.

5. Asmeninius puslapius kuriame tik nykštukiniams pinčeriams su kilmės dokumentais.

Mes nepritariame bedokumentinių šunų dauginimui, todėl šunims be kilmės dokumentų asmeninių puslapių nekuriame bei jų nereklamuojame.

6. Jei nepritariate kito žmogaus nuomonei, tai nereiškia kad jis neteisus. Ginkite savo požiūrį kultūringai ir dalykiškai, nežemindami ir neniekindami kitų forumo dalyvių, taip pat jų augintinių.

7. Šmeižikai, keikūnai, rasinę ar tautinę nesantaiką kurstantys dalyviai, porno svetainių reklamuotojai, forumo taisyklių nesilaikantys vartotojai ar nieko bendro su forumo tematika neturinčių žinučių rašinėtojai šalinami be atskiro įspėjimo.

8. Anoniminės, šmeižikiškos, grasinančios, neetiškos, įžeidžiančios kitus forumo dalyvius ar jų augintinius žinutės arba temos forumo administratorių bei moderatorių šalinamos be atskiro įspėjimo, o jų autoriai gauna administratoriaus įspėjimą.

9. Nekartokime ilgų buvusių žinučių citatų bei necituokime ilgų kitų "šuniškų" puslapių ištraukų - dėkime nuorodas į aktualias temai svetaines. Nuorodos į kitas svetaines, neturinčios nieko bendro su jūsų pasirinkta diskusijos tema, nepageidaujamos ir šalinamos.

10. Nerašykime kelių žinučių viena po kitos toje pačioje temoje kelių minučių skirtumu. Jei norite ką nors patikslinti ar pataisyti, naudokite mygtuką "Taisyti"(edit).

11. Kopijuoti straipsnius nenurodant šaltinio draudžiama.

12. Šis forumas skirtas bendravimui, o ne fotogalerijų kūrimui – nuotraukas sumažinkite, naudodamiesi internetinių puslapių pagalba ir dėkite per preview

http://img357.imageshack.us/
http://www.radikal.ru/
http://www.part.lt

13. Pasistenkite nepiktnaudžiauti avatarais, šypsenėlėmis ir kt. internetinėmis „grožybėmis“.

14. Skelbimus apie parduodamus šuniukus be forumo administracijos sutikimo turi teisę talpinti tik nuolatiniai forumo dalyviai ir tik apie šunis su kilmės dokumentais.

Nesilaikant forumo taisyklių patalpinti skelbimai bus nedelsiant šalinami.
Skelbimai apie dingusius, rastus šunis ir visomis kitomis temomis gali būti talpinami be atskiro leidimo.

15. Kitų forumų, interneto svetainių (išskyrus forumo dalyvių asmenines) be forumo administracijos sutikimo nereklamuojame.

16. Moderatoriai prižiūri tvarką šiame forume. Jų darbas nelengvas ir neapmokamas, todėl prašome juos gerbti ir paklusti jų sprendimams.

17. Forumo administracija pasilieka sau teisę šalinti nepageidaujamus vartotojus bei jų temas ir pranešimus be atskiro įspėjimo. Du administratoriaus ar moderatoriaus įspėjimai - draudimas (ban) 2 savaitėms dalyvauti forume. Administratorių ir moderatorių sprendimai nediskutuojami.

18. Forumo administracija pasilieka sau teisę, reikalui esant, papildyti arba pakeisti šias taisykles.

19. Turite minčių, pasiūlymų, pastebėjimų dėl diskusijų? Rašykite administracijai (administratoriui arba moderatoriams).


20. Jei jums nepatinka mūsų forume nustatytos bendravimo taisyklės - susilaikykite nuo registracijos !
Malonaus bendravimo Lietuvos nykštukinių pinčerių forume,
Populiarinkime mylimą veislę kartu,

Forumo administracija



Paskutinį kartą redagavo Aida, 12/6/2015, 1:57 pm. Redaguota 10 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
avatar

Prisijungė : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: FORUMO TAISYKLĖS   28/3/2011, 5:03 pm

Apie tai, kaip tapti LIETUVOS NYKŠTUKINIŲ PINČERIŲ forumo dalyviu trumpai:





1 žingsnis - atidžiai skaitome Forumo taisykles


2 žingsnis - sugalvojate vardą, kuriuo prisistatysite forume ir registruojatės

3 žingsnis - nieko nelaukdami, nesvarbu kokią žinutę gaunate į savo el. paštą, prisistatote temoje Susipažinkime . Po prisistatymo tapsite "Naujokų" grupės nariu ir galėsite patekti į kai kurias forumo temas.

Kuo aktyviau dalyvausite diskusijose, tuo greičiau pereisite į "Pažengusiųjų" grupę ir galėsite patekti į visas forumo temas Forumo administracijai gerai žinomi vartotojai arba tie, kuriuos rekomendavo nuolatiniai forumo dalyviai, išimties tvarka gali būti iš karto po prisistatymo perkelti į "Pažengusiųjų" grupę Exclamation

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>
http://smaragdas.jimdo.com






Paskutinį kartą redagavo Aida, 5/11/2011, 9:36 am. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
avatar

Prisijungė : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: FORUMO TAISYKLĖS   20/9/2011, 5:43 pm

Keliu forumo taisyklių temą aukštyn - gal bent taip naujokai pasivargins perskaityti taisykles prieš registruodamiesi.



Iš tikrųjų baisiai nusibodo kiekvienam asmeniškai aiškint, kad - DĖMESIO !!! - neprisistatę nauji vartotojai mūsų forume neaktyvuojami !!!

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>
http://smaragdas.jimdo.com




Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
avatar

Prisijungė : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: FORUMO TAISYKLĖS   21/10/2011, 11:04 pm

Norėjau tiesiog priminti, kad prisiregistravus forume, būtina prisistatyti temoje "Susipažinkime". Tokiu būdu jums bus prieinamos kai kurios forumo temos, kol parašysite 7 žinutes ir tapsite "Naujokų" grupės nariu. Kad taptumėte kitų grupių narių reikės pasistengti labiau

Taip pat noriu pasidžiaugti, kad temos "Mūsų žvaigždės", "Sveikinimai su laimėjimais parodose" bei skelbimai atviri visiems vartotojams, taipogi ir forumo svečiams. Malonu, kad savo forume galime jums pristatyti geriausius Lietuvos nykštukinių pinčerių veislės atstovus. Užsukite, tikrai nenusivilsite

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>
http://smaragdas.jimdo.com




Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
avatar

Prisijungė : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: FORUMO TAISYKLĖS   22/3/2012, 7:20 pm

Priminimas naujokams - Nykštukinių pinčerių standarto neoficialus vertimas į lietuvių kalbą yra mūsų forumo įkūrėjų intelektualus produktas ir nuosavybė. Kopijuoti šį vertimą į kitus resursus be forumo administracijos sutikimo -GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA !!!

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>
http://smaragdas.jimdo.com




Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
avatar

Prisijungė : 2009-10-14

RašytiTemos pavadinimas: Re: FORUMO TAISYKLĖS   3/9/2012, 7:24 pm

Kadangi nuolatos gaunu asmeninių paklausimų, tokių, kaip antai - "kodėl mano vardas neaktyvuotas, nors aš buvau jį aktyvavęs", "kodėl negaliu prisijungti, nors įvedu teisingą vardą ir slaptažodį", visiems naujokams ir senesniems forumo dalyviams noriu priminti:

- jei jūs prisijungėte mūsų forume ir per 7 dienas neprisistatėte temoje "Susipažinkime", jūsų vardas deaktyvuojamas forumo administracijos ir prisijungti jūs nebeturite galimybės Teks arba registruotis iš naujo, arba rašyti svečio vardu ir prašyti aktyvuoti nurodant savo vartotojo vardą

- forumas nuolat valomas atsikratant neaktyvių vartotojų. Kaip taisyklė, tokių vartotojų vardai deaktyvuojami kartą į mėnesį, todėl nenustebkite, jei nesilankėte forume ir nieko nerašėte daugiau nei mėnesį, ir nebegalite prisijungti ... Jums tas pats kelias, kaip ir neprisistačiusiems naujokams sunny

Kuo aktyviau dalyvausite forume, tuo mažiau problemų visiems

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>
http://smaragdas.jimdo.com




Atgal į viršų Go down
Sponsored content




RašytiTemos pavadinimas: Re: FORUMO TAISYKLĖS   

Atgal į viršų Go down
 
FORUMO TAISYKLĖS
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai :: Forumo taisyklės/Rules :: TAISYKLĖS-
Pereiti į: