Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Mieli nauji forumo dalyviai, kviečiame susipažinti su forumo taisyklėmis, nieko nelaukiant prisistatyti temoje "Susipažinkime" ir tapti aktyviais forumo dalyviais. Kurkite naujas temas, aktyviai rašykite jau esamose, klauskite, jei kas neaišku, dalinkitės savo patirtimi, rūpesčiais ir džiaugsmais. Smagaus, mandagaus ir malonaus visiems bendravimo!
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Mieli nauji forumo dalyviai, kviečiame susipažinti su forumo taisyklėmis, nieko nelaukiant prisistatyti temoje "Susipažinkime" ir tapti aktyviais forumo dalyviais. Kurkite naujas temas, aktyviai rašykite jau esamose, klauskite, jei kas neaišku, dalinkitės savo patirtimi, rūpesčiais ir džiaugsmais. Smagaus, mandagaus ir malonaus visiems bendravimo!
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Veislės mylėtojai, veisėjai, savininkai ir visi prijaučiantys renkasi čia !
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Welcome to the Lithuanian Pinschers Club on Facebook
Gallery
Apie forumą - Page 2 Empty
PUPPIES FOR SALE :
PARDUODA ŠUNIUKUS :
smiley
Kennel
TURKIO OAZĖ


Kennel
LIUBAVO


RECOMMENDED WEBSITES
smilie
*Veislynas/Kennel LIUBAVO

*Veislynas/Kennel TURKIO OAZĖ

*Veislynas/Kennel JUODASIS FAETONAS

*Zwergpinschers BUČKIS Turkio Oazė & Liubavo BRIGHTON BUCKIS

*Zwergpinscher SMARAGDAS Turkio Oazė

*Lietuvos kinologų draugija - LKD

*Šnaucerių mylėtojų klubas

*RUSIJOS PINČERIŲ FORUMAS

* PINČERIŲ PLANETA

*Rusijos Nacionalinis pinčerių klubas

*Lietuvos gyvūnų globos draugija
Kovas 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Smiles
smilie
*lc-pasaulis

*glitter-graphics

*smajliki.ru

*cosgan.de

*yoursmileys.ru




Spausk patinka

 

 Apie forumą

Go down 
+10
deimpeck
ERNESTA
Justina
Sabina
Viktorija
Dima
Ugnine
Saniii
Aušra
Aida
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime120/8/2010, 10:05 pm

Aida, jau įkėliau nuorodą, pabandyk...
Atgal į viršų Go down
Sabina
Administratorius
Administratorius
Sabina


Prisijungė : 2009-10-15

Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime120/8/2010, 10:12 pm

Dalia, aš pažiūrėjau nuorodą, viskas labai gerai, bet pasikartosiu, ne visi dalyviai forumo tai matys, ne visiems atsidarys ta nuoroda. Kas neprisiregistraves feisbuke, negalės matyti nuotraukų ir tai nėra gerai. Nors kas liečia patogumą, tai aišku nesignčysiu Wink
Atgal į viršų Go down
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime120/8/2010, 10:41 pm

Citata :
Kas neprisiregistraves feisbuke, negalės matyti nuotraukų ir tai nėra gerai.
Sabina, o tu įsitikinusi? Reiktų, kad kas nors pabandytų...
Atgal į viršų Go down
Sabina
Administratorius
Administratorius
Sabina


Prisijungė : 2009-10-15

Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime120/8/2010, 11:05 pm

Gerai, kad kas išbandytų... Bet esu tikra, kad ne visi matys nuorodą, nes net ir mes kurie esam feisbuke, ne visų nuotraukas galim matyt, ypač jei nesi draugų sąrašuose. Bet pabandyt, žinoma, reiktų!
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime125/12/2010, 8:18 pm

Mergaitės, kol Dalia užsiėmusi maloniais rūpesčiais ir laikinai priskyrusi man administratoriaus funkcijas, aš čia atlieku visokius bandymus mūsų forume - mokausi taip sakant... Tikrai ne viską žinau, ne viskas pavyksta, visko mokausi taip vadinamu "bandymų" metodu. :http://s19.rim
Pasidalinkit savo mintim, kaip jums tas viskas atrodo :http://s9.rimg
Gal turit kokių pasiūlymų, pastabų, ką pakeisti arba padaryti taip kaip buvo anksčiau. Žodžiu, laukiu visokių Jūsų atsiliepimų, ir kritikos taip pat helo
Atgal į viršų Go down
Sabina
Administratorius
Administratorius
Sabina


Prisijungė : 2009-10-15

Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime126/12/2010, 8:10 pm

Aida, viską apžiūrėjau, viskas labai patinka lux Dabar užėjus iškart pateikiama pilna informacija, nereik niekur landžiot ir ieškot. Man tikrai patinka. Matau padarei galeriją. Va čia iškilo klausimas, kas toje galerijoje gali būti patalpintas? Kolkas matau tik tris šunis, todėl ir įdomu pasidarė Wink
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime126/12/2010, 8:30 pm

Sabina, su ta galerija, čia irgi kol kas man ne viskas aišku...
Čia dabar matosi nuotraukos iš mano "personal album". Aš tiesiog nenorėjau kelti vien savo šuns nuotraukų, tai pabandymui įkėliau tą, ką turėjau savo kompe...
Aš galvoju, jeigu kiti forumiečiai įkels į savo asmeninius albumus kažkiek nuotraukų, tai gal jos irgi ten paklius ? :http://s19.rim Reiktų pabandyti ...
Atgal į viršų Go down
Sabina
Administratorius
Administratorius
Sabina


Prisijungė : 2009-10-15

Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime126/12/2010, 8:34 pm

Aida, o kaip man įkelt nuotraukas į tą savo asmeninį albumą? Bandau, bet nieko nesigauna. Jei įkelčiau, galėtumėm pažiūrėt kas būtų.
Atgal į viršų Go down
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime12/1/2011, 6:10 pm

Aida, nieko sau padirbėjai wow ŠAUNUOLĖ lux O administratore tave paskyriau visai ne laikinai :http://s18.rim
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime12/1/2011, 6:21 pm

Dalia rašo:
O administratore tave paskyriau visai ne laikinai Apie forumą - Page 2 151321

Ką ??? Apie forumą - Page 2 493255 Čia tu nejuokauji ???
Aš, aišku, visai nieko prieš, man netgi patinka, daug išmokau ir naujo sužinojau Apie forumą - Page 2 468951
Atgal į viršų Go down
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime12/1/2011, 8:02 pm

Aš juk niekada ir nesakiau, kad laikinai... monkey
Atgal į viršų Go down
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime119/1/2011, 10:26 pm

Aš sužavėta wow . Kiek naujovių forume! Man labai patinka, kad paskyriau naują administratorių :[url=http://ww
Atgal į viršų Go down
Sabina
Administratorius
Administratorius
Sabina


Prisijungė : 2009-10-15

Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime120/1/2011, 8:20 am

Dalia, sutinku su tavim, Aida tikrai puikiai tvarkosi su administratoriaus darbu Laughing Taip kad, Aida, pirmyn, nestabdyk! drinks Laughing
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime120/1/2011, 8:46 am

Ačiū ačiū mergaitės už pasitikėjimą aciu
Vis bandau visokias naujoves, mokausi, ne visi sumanymai pavyksta.
O ir iš Jūsų, ir iš visų forumo dalyvių lauksiu pasiūlymų, patarimų. Jeigu turėtumėt kokių nors idėjų, kaip galima pagerint, pagražint mūsų forumą, ką nors pareklamuot, sakykit, rašykit, jei tik pavyks, pasistengsiu įgyvendint akys
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime124/2/2011, 4:14 pm

Forumiečiai, kaip jums mūsų forumo nauji "rūbeliai" ?
Ar ne perdaug spalvinga ir saldu ?
Bendrom jėgom su Dalia Apie forumą - Page 2 81161 bandėm pavasarį greičiau prišaukti, o tai taip jau atsibodo žiema... Apie forumą - Page 2 433753
Rašykit, lauksim jūsų atsiliepimų ir pasiūlymų Apie forumą - Page 2 281164
Atgal į viršų Go down
Sabina
Administratorius
Administratorius
Sabina


Prisijungė : 2009-10-15

Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime124/2/2011, 4:44 pm

Citata :
Ar ne perdaug spalvinga ir saldu ?

Gal kiek ir saldoka, bet kai jau taip norisi pavasario, tai nei kiek netrukdo Apie forumą - Page 2 869986
Atgal į viršų Go down
Justina
Šuniukų klasė
Šuniukų klasė



Prisijungė : 2011-01-02

Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime124/2/2011, 6:07 pm

O, koks atsinaujinęs forumas :) Pavasaris gėlėtas čia Apie forumą - Page 2 295621 Apie forumą - Page 2 295621 Apie forumą - Page 2 295621 Apie forumą - Page 2 295621 Apie forumą - Page 2 414215
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime129/4/2011, 10:54 am

Mieli forumo dalyviai,

tikriausiai seniai visi pastebėjote, kad forumo šonuose turime reklaminius skydelius, kuriuose skelbiame naujienas apie parduodamus šuniukus, laukiamas vadas, reklamuojame forumiečių augintinių internetines svetaines. Apie forumą - Page 2 281164 Apie forumą - Page 2 613623
Jeigu turite kokių nors naujienų ar sukūrėte arba atnaujinote savo internetinį puslapiuką ir norite, kad mūsų reklamos skydelyje būtų tai patalpinta, nieko nelaukdami kreipkitės į mane (asmenine žinute arba palikite pranešimą čia). Apie forumą - Page 2 119342 Apie forumą - Page 2 433753
Kasdien mūsų forume apsilanko tikrai nemažai svečių iš įvairiausių pasaulio kampelių, tad kviečiu reklamuotis Apie forumą - Page 2 581803
Atgal į viršų Go down
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime116/5/2011, 8:33 pm

Man patinka naujos forumo spalvos lux
Atgal į viršų Go down
Sabina
Administratorius
Administratorius
Sabina


Prisijungė : 2009-10-15

Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime116/5/2011, 9:51 pm

Man dabar irgi labai patinka Apie forumą - Page 2 433753
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime117/5/2011, 7:01 am

Nežinau kodėl, bet labai norėjau aguonų... O paskui reikėjo kažkaip paderint spalvas, tai va taip ir išėjo... Man irgi visai nieko Apie forumą - Page 2 771860
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime111/9/2011, 7:13 pm

kokiu dar cia reikia vartotojams specialiu priejimu, kad skaityti visas forumo temas, kas cia, " pogrindine organizacija"
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime111/9/2011, 7:30 pm

satas rašo:
kokiu dar cia reikia vartotojams specialiu priejimu, kad skaityti visas forumo temas, kas cia, " pogrindine organizacija"



O jūs pirma pabendraukit, pasirodykit kas esate, tada ir priėjimą prie informacijos gausiteApie forumą - Page 2 433753 Čia, beje, tik antra jūsų žinutė forume.



Turime pakankamai nemalonios patirties ir pagrindo su anonimais elgtis atsargiai. Niekas per prievartą čia nieko nelaiko....sunny
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime123/11/2011, 10:02 am

Artėja švenčių metas, gal ir mes savo forume galėtume kokį konkursą susiorganizuoti ? Kokios būtų jūsų mintys, pamąstykim bendrai ir "garsiai". Tik norėtųsi didesnio forumiečių aktyvumo, nes jeigu dviem trim dalyviam sau konkursą organizuotis tai kažkaip ir neverta. Na ir, aišku, reikėtų pagalvoti apie prizus ir kaip, kada, kur juos būtų galima įteikti...Apie forumą - Page 2 541218 Pasidalinkit savo mintimis, gerai ?Apie forumą - Page 2 581803
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime11/12/2011, 8:24 am

Tai su pirmąja žiemos diena, forumiečiai Apie forumą - Page 2 621836

Prasideda švenčių laukimas, ta proga bandžiau suteikti ir mūsų forumui žiemiškesnį rūbą. Kaip jums ? Gal turit kokių kitokių idėjų ? Norisi, kad mūsų visų virtualūs namučiai būtų jaukūs ir malonūs. Laukiu jūsų atsiliepimųApie forumą - Page 2 884475
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Apie forumą - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie forumą   Apie forumą - Page 2 Icon_minitime1

Atgal į viršų Go down
 
Apie forumą
Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Kaip aš suradau šį forumą
» Apie maudymą
» Apie ligas, bet ne gyvūnų
» Ką apie mus pasako mus augintiniai
» Apie forumo temų pasiekiamumą

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai :: Registracija, susipažinimas, diskusijos apie forumą :: Apie forumą-
Pereiti į: