Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Mieli nauji forumo dalyviai, kviečiame susipažinti su forumo taisyklėmis, nieko nelaukiant prisistatyti temoje "Susipažinkime" ir tapti aktyviais forumo dalyviais. Kurkite naujas temas, aktyviai rašykite jau esamose, klauskite, jei kas neaišku, dalinkitės savo patirtimi, rūpesčiais ir džiaugsmais. Smagaus, mandagaus ir malonaus visiems bendravimo!
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Mieli nauji forumo dalyviai, kviečiame susipažinti su forumo taisyklėmis, nieko nelaukiant prisistatyti temoje "Susipažinkime" ir tapti aktyviais forumo dalyviais. Kurkite naujas temas, aktyviai rašykite jau esamose, klauskite, jei kas neaišku, dalinkitės savo patirtimi, rūpesčiais ir džiaugsmais. Smagaus, mandagaus ir malonaus visiems bendravimo!
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Veislės mylėtojai, veisėjai, savininkai ir visi prijaučiantys renkasi čia !
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Welcome to the Lithuanian Pinschers Club on Facebook
Gallery
Kaip aš suradau šį forumą Empty
PUPPIES FOR SALE :
PARDUODA ŠUNIUKUS :
smiley
Kennel
TURKIO OAZĖ


Kennel
LIUBAVO


RECOMMENDED WEBSITES
smilie
*Veislynas/Kennel LIUBAVO

*Veislynas/Kennel TURKIO OAZĖ

*Veislynas/Kennel JUODASIS FAETONAS

*Zwergpinschers BUČKIS Turkio Oazė & Liubavo BRIGHTON BUCKIS

*Zwergpinscher SMARAGDAS Turkio Oazė

*Lietuvos kinologų draugija - LKD

*Šnaucerių mylėtojų klubas

*RUSIJOS PINČERIŲ FORUMAS

* PINČERIŲ PLANETA

*Rusijos Nacionalinis pinčerių klubas

*Lietuvos gyvūnų globos draugija
Balandis 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Smiles
smilie
*lc-pasaulis

*glitter-graphics

*smajliki.ru

*cosgan.de

*yoursmileys.ru




Spausk patinka

 

 Kaip aš suradau šį forumą

Go down 
2 posters

Kaip aš suradau šį forumą
1. Interneto paieškos sistemos pagalba (Google, Yahoo ir kt.)
Kaip aš suradau šį forumą Vote_lcap46%Kaip aš suradau šį forumą Vote_rcap
 46% [ 17 ]
2. Perskaičiau skelbimą kviečiantį į forumą
Kaip aš suradau šį forumą Vote_lcap22%Kaip aš suradau šį forumą Vote_rcap
 22% [ 8 ]
3. Pasiūlė užsukti veisėjas, pas kurį pirkau šuniuką
Kaip aš suradau šį forumą Vote_lcap11%Kaip aš suradau šį forumą Vote_rcap
 11% [ 4 ]
4. Sužinojau iš pažįstamų, draugų
Kaip aš suradau šį forumą Vote_lcap11%Kaip aš suradau šį forumą Vote_rcap
 11% [ 4 ]
5. Radau atsitiktinai
Kaip aš suradau šį forumą Vote_lcap5%Kaip aš suradau šį forumą Vote_rcap
 5% [ 2 ]
6. Kita (galima papasakoti atskiroje žinutėje)
Kaip aš suradau šį forumą Vote_lcap5%Kaip aš suradau šį forumą Vote_rcap
 5% [ 2 ]
Iš viso balsų : 37
 

AutoriusPranešimas
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Kaip aš suradau šį forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kaip aš suradau šį forumą   Kaip aš suradau šį forumą Icon_minitime127/2/2011, 4:11 pm

Kviečiame naujokus ir senus forumo dalyvius pasidalinti, kaip radote šį forumą. Būsime dėkingi už informaciją.
Administracija


Paskutinį kartą redagavo Aida, 2/3/2011, 10:57 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Justina
Šuniukų klasė
Šuniukų klasė



Prisijungė : 2011-01-02

Kaip aš suradau šį forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip aš suradau šį forumą   Kaip aš suradau šį forumą Icon_minitime11/3/2011, 10:21 pm

Man šį foruma rekomendavo draugė, kurią visi čia pažįstate. Ji vardu Sabina.
Ji labai gražiai atsiliepė apie šį forumą.
Pagarba moderatoriams, kad čia tokia draugiska atmosfera, jokių pletkų, ar ginčų ir purvo Kaip aš suradau šį forumą 918662
Sėkmės visiems forumo dalyviams :)
Daug gražių įdėjų ir temų šiam forumui Kaip aš suradau šį forumą 298792
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Kaip aš suradau šį forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip aš suradau šį forumą   Kaip aš suradau šį forumą Icon_minitime12/3/2011, 9:58 am

Dėkui, Justina, už išsakytą nuomonę ir gerus palinkėjimus forumui. Jeigu mes visi forumiečiai gražiai ir draugiškai bendrausim, tai tikiuosi taip viskas ir bus Kaip aš suradau šį forumą 298792


Justina rašo:
Pagarba moderatoriams, kad čia tokia draugiska atmosfera, jokių pletkų, ar ginčų ir purvo

Toks ir buvo pirminis forumo įkūrėjų (Dalios, Sabinos ir mano, turinčių graudžios patirties kitam forume) užmanymas - draugiškas, dalykiškas, kolegiškas bendravimas, nerezgant intrigų, neskirstant šunų ir jų šeimininkų į gerus ir blogus, be pavydo ir apkalbų Kaip aš suradau šį forumą 133197

Džiaugiuos, kad šis forumas tapo jaukiais virtualiais namais mums ir mūsų mieliems augintiniams ir už tai ačiū visiems dalyviams Kaip aš suradau šį forumą 486556

Na ir apklausą tęsiame toliau, o pagal rezultatus spręsime, reikia mums daugiau reklamos ar ne Kaip aš suradau šį forumą 468951
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kaip aš suradau šį forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip aš suradau šį forumą   Kaip aš suradau šį forumą Icon_minitime121/5/2012, 11:49 pm

Labutis Aida,

Gal jus galite man parasyti savo e-mail? Labai reikia jusu patarimo. Jei ka, mano email - likelate@gmail.com

Busiu labai jums dekinga jeigu su manimi susisieksite ir po to paaiskinsiu kaip kas Kaip aš suradau šį forumą 468951
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Kaip aš suradau šį forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip aš suradau šį forumą   Kaip aš suradau šį forumą Icon_minitime122/5/2012, 6:44 am

Pincer, sveiki,

Parašiau jums e-mail, tik noriu priminti, kad pagal forumo taisykles turite prisistatyti temoje "Susipažinkime" Kaip aš suradau šį forumą 581803
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kaip aš suradau šį forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip aš suradau šį forumą   Kaip aš suradau šį forumą Icon_minitime1

Atgal į viršų Go down
 
Kaip aš suradau šį forumą
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kur ir kaip miega mūsų nykštukai
» Kur pirkti šunį? Kaip išsirinkti šuniuką?
» Apie forumą

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai :: Registracija, susipažinimas, diskusijos apie forumą :: Sveiki prisijungę ! Būkim pažįstami !-
Pereiti į: