Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Mieli nauji forumo dalyviai, kviečiame susipažinti su forumo taisyklėmis, nieko nelaukiant prisistatyti temoje "Susipažinkime" ir tapti aktyviais forumo dalyviais. Kurkite naujas temas, aktyviai rašykite jau esamose, klauskite, jei kas neaišku, dalinkitės savo patirtimi, rūpesčiais ir džiaugsmais. Smagaus, mandagaus ir malonaus visiems bendravimo!
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Mieli nauji forumo dalyviai, kviečiame susipažinti su forumo taisyklėmis, nieko nelaukiant prisistatyti temoje "Susipažinkime" ir tapti aktyviais forumo dalyviais. Kurkite naujas temas, aktyviai rašykite jau esamose, klauskite, jei kas neaišku, dalinkitės savo patirtimi, rūpesčiais ir džiaugsmais. Smagaus, mandagaus ir malonaus visiems bendravimo!
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Veislės mylėtojai, veisėjai, savininkai ir visi prijaučiantys renkasi čia !
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Welcome to the Lithuanian Pinschers Club on Facebook
Gallery
Internetinės pramogos Empty
PUPPIES FOR SALE :
PARDUODA ŠUNIUKUS :
smiley
Kennel
TURKIO OAZĖ


Kennel
LIUBAVO


RECOMMENDED WEBSITES
smilie
*Veislynas/Kennel LIUBAVO

*Veislynas/Kennel TURKIO OAZĖ

*Veislynas/Kennel JUODASIS FAETONAS

*Zwergpinschers BUČKIS Turkio Oazė & Liubavo BRIGHTON BUCKIS

*Zwergpinscher SMARAGDAS Turkio Oazė

*Lietuvos kinologų draugija - LKD

*Šnaucerių mylėtojų klubas

*RUSIJOS PINČERIŲ FORUMAS

* PINČERIŲ PLANETA

*Rusijos Nacionalinis pinčerių klubas

*Lietuvos gyvūnų globos draugija
Balandis 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Smiles
smilie
*lc-pasaulis

*glitter-graphics

*smajliki.ru

*cosgan.de

*yoursmileys.ru




Spausk patinka

 

 Internetinės pramogos

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Internetinės pramogos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Internetinės pramogos   Internetinės pramogos Icon_minitime119/10/2009, 9:16 pm

Kol mūsų forumas įsivažiuos, rekomenduoju apsilankyti čia: https://www.facebook.com Aš esu užsikrėtusi vienu iš Facebook siūlomų žaidimų - Farmville (žaidžiu fermą juokas ). Siūlau pamėginti ir jums!


Paskutinį kartą redagavo Dalia Admin, 19/10/2009, 9:43 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Internetinės pramogos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės pramogos   Internetinės pramogos Icon_minitime119/10/2009, 9:22 pm

O man nuoroda kažkodėl neatsidaro :sumises:
"The page you requested was not found."
Atgal į viršų Go down
Saniii
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Saniii


Prisijungė : 2009-10-15

Internetinės pramogos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės pramogos   Internetinės pramogos Icon_minitime119/10/2009, 9:46 pm

Aš irgi žaidžiu FarmVille. Ir dar labai panašų Farm Town. Turiu ir akvariumą Happy Aquarium, bei restoraną Restaurant City kartu
Atgal į viršų Go down
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Internetinės pramogos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės pramogos   Internetinės pramogos Icon_minitime119/10/2009, 9:46 pm

Pataisiau nuorodą, prašom pabandyti dabar Wink
Atgal į viršų Go down
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Internetinės pramogos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės pramogos   Internetinės pramogos Icon_minitime119/10/2009, 9:49 pm

Citata :
Aš irgi žaidžiu FarmVille.

Kaip šaunu juhuu , radau bendraminčių! Karolina, būk mano kaimynė, kaip tave rasti? kaso
Atgal į viršų Go down
Saniii
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Saniii


Prisijungė : 2009-10-15

Internetinės pramogos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės pramogos   Internetinės pramogos Icon_minitime120/10/2009, 8:34 pm

Tai, turbūt per paiešką įveskite Karolina Bobinaitė ir rasit mane sunny
Atgal į viršų Go down
Viktorija
Veisėjas
Veisėjas
Viktorija


Prisijungė : 2009-10-15

Internetinės pramogos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės pramogos   Internetinės pramogos Icon_minitime124/10/2009, 10:15 pm

Naudoju facebook'ą, bet neatradau ten jokių žaidimų,kur jų ieškot,papasakokit blondinei cianeas
Atgal į viršų Go down
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Internetinės pramogos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės pramogos   Internetinės pramogos Icon_minitime124/10/2009, 11:01 pm

Sakau tau kaip blondinė blondinei juokas - apčioje įrankių juostoje yra nuoroda Programos, ją paspausk ir ieškok Farmville Wink Arba susirask mane (mano vardas Roze Raudonoji monkey) ir mano profilyje bus pilna nuorodų...
Atgal į viršų Go down
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Internetinės pramogos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės pramogos   Internetinės pramogos Icon_minitime124/10/2009, 11:35 pm

Aš jau radau tave facebook'e 👅
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Internetinės pramogos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės pramogos   Internetinės pramogos Icon_minitime130/3/2010, 1:36 pm

Klausykit, mergaitės, ta ferma taip įtraukia, kad nebegali sustot... monkey
Ji atima pusę mano gyvenimo, bet nežaist irgi negaliu... nuostaba
O kaip jums sekasi ? Pasidalinkit įspūdžiais... juokas
Atgal į viršų Go down
Saniii
Mažylių klasė
Mažylių klasė
Saniii


Prisijungė : 2009-10-15

Internetinės pramogos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės pramogos   Internetinės pramogos Icon_minitime131/3/2010, 8:10 pm

Aš irgi kiekvieną dieną būtinai turiu prisėst ir "susitvarkyt" savo fermą juokas
O sekasi gerai, esu 34 lygyje juhuu
Renku kiaušinius ir ruošiuosi juos iškeisti į malūną aciu
Atgal į viršų Go down
Sabina
Administratorius
Administratorius
Sabina


Prisijungė : 2009-10-15

Internetinės pramogos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės pramogos   Internetinės pramogos Icon_minitime131/3/2010, 8:40 pm

Kadangi nežaidžiu nei fermos, nei kitų internetinių žaidimų, tai galiu labai ramiai ta tema diskutuoti juokas Tik va kita bėda, kad nieko ten nesuprantu, nes net nesidomėjau cianeas
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Internetinės pramogos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės pramogos   Internetinės pramogos Icon_minitime131/3/2010, 8:50 pm

Sabina rašo:
Kadangi nežaidžiu nei fermos, nei kitų internetinių žaidimų, tai galiu labai ramiai ta tema diskutuoti juokas Tik va kita bėda, kad nieko ten nesuprantu, nes net nesidomėjau cianeas

Geriau ir nepradėt, o tai iš manęs namiškiai jau juokiasi, kad mano karvės nemelžtos, kiaušiniai nesurinkti arba bulvės nenukastos... juokas
Atgal į viršų Go down
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Internetinės pramogos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės pramogos   Internetinės pramogos Icon_minitime14/4/2010, 8:12 pm

Taip, čia tikra liga nuostaba Bet net sunku pasakyti, kas taip įtraukia... Aišku ferma pati įdomiausia, nes ten nuolat atsiranda naujovių, kurios neleidžia nuobodžiauti, leidžia pasireikšti fantazijai pertvarkant fermą ir pan. Bet dar žaidžiu Country life, Petville ir Cafe World. Buvau pradėjus dar kelis, bet jie nepasirodė įdomūs.

Tiesa, šią savaitę buvau apleidus žaidimus, nes intensyviai vairavau: trečiadienį išlaikiau valstybinį vairavimo egzą, penktadienį gavau vairuotojo pažymėjimą, tai jau dvi dienas vairuoju juokas
Atgal į viršų Go down
Dalia
Administratorius
Administratorius
Dalia


Prisijungė : 2009-10-14

Internetinės pramogos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės pramogos   Internetinės pramogos Icon_minitime14/4/2010, 8:17 pm

P.S. JEI MANĘS NERANDATE FORUME - IEŠKOKITE FACEBOOKe.
Einu vynuogių rinkti...
Atgal į viršų Go down
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Internetinės pramogos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės pramogos   Internetinės pramogos Icon_minitime15/4/2010, 6:46 pm

Dalia rašo:

Tiesa, šią savaitę buvau apleidus žaidimus, nes intensyviai vairavau: trečiadienį išlaikiau valstybinį vairavimo egzą, penktadienį gavau vairuotojo pažymėjimą, tai jau dvi dienas vairuoju juokas

Šaunuolė, didžiausi sveikinimai saunu
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Internetinės pramogos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Internetinės pramogos   Internetinės pramogos Icon_minitime1

Atgal į viršų Go down
 
Internetinės pramogos
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Internetinės parduotuvės gyvūnams

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai :: Įvairūs/Various :: Kiti mūsų pomėgiai-
Pereiti į: