Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Mieli nauji forumo dalyviai, kviečiame susipažinti su forumo taisyklėmis, nieko nelaukiant prisistatyti temoje "Susipažinkime" ir tapti aktyviais forumo dalyviais. Kurkite naujas temas, aktyviai rašykite jau esamose, klauskite, jei kas neaišku, dalinkitės savo patirtimi, rūpesčiais ir džiaugsmais. Smagaus, mandagaus ir malonaus visiems bendravimo!
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Mieli nauji forumo dalyviai, kviečiame susipažinti su forumo taisyklėmis, nieko nelaukiant prisistatyti temoje "Susipažinkime" ir tapti aktyviais forumo dalyviais. Kurkite naujas temas, aktyviai rašykite jau esamose, klauskite, jei kas neaišku, dalinkitės savo patirtimi, rūpesčiais ir džiaugsmais. Smagaus, mandagaus ir malonaus visiems bendravimo!
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Veislės mylėtojai, veisėjai, savininkai ir visi prijaučiantys renkasi čia !
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Welcome to the Lithuanian Pinschers Club on Facebook
Gallery
Prašau aktyvuoti mane iš naujo Empty
PUPPIES FOR SALE :
PARDUODA ŠUNIUKUS :
smiley
Kennel
TURKIO OAZĖ


Kennel
LIUBAVO


RECOMMENDED WEBSITES
smilie
*Veislynas/Kennel LIUBAVO

*Veislynas/Kennel TURKIO OAZĖ

*Veislynas/Kennel JUODASIS FAETONAS

*Zwergpinschers BUČKIS Turkio Oazė & Liubavo BRIGHTON BUCKIS

*Zwergpinscher SMARAGDAS Turkio Oazė

*Lietuvos kinologų draugija - LKD

*Šnaucerių mylėtojų klubas

*RUSIJOS PINČERIŲ FORUMAS

* PINČERIŲ PLANETA

*Rusijos Nacionalinis pinčerių klubas

*Lietuvos gyvūnų globos draugija
Kovas 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Smiles
smilie
*lc-pasaulis

*glitter-graphics

*smajliki.ru

*cosgan.de

*yoursmileys.ru




Spausk patinka

 

 Prašau aktyvuoti mane iš naujo

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Aida
Administratorius
Administratorius
Aida


Prisijungė : 2009-10-14

Prašau aktyvuoti mane iš naujo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Prašau aktyvuoti mane iš naujo   Prašau aktyvuoti mane iš naujo Icon_minitime124/12/2010, 2:11 pm

Gerbiamieji forumiečiai,

Ši tema neaktyviems forumo dalyviams, kurie norėtų vėl tapti aktyviais Wink

Kai kurie iš Jūsų jau senokai visiškai nedalyvauja forumo gyvenime - užeina, paskaito naujienas, "nuneša" jas kam reikia, tačiau nieko nerašo, patys naujienomis nesidalija.... Klausimas - kam mums tokie dalyviai ? Dėl skaičiaus ? Tikrai nereikalingi....

Taigi tokie dalyviai artimiausiu metu bus deaktyvuoti !

Jei vis dėlto nuspręsite, kad norite bendrauti nykštukinių pinčerių forume, prašom apie tai rašyti šioje temoje ir Jūsų vardas bus aktyvuotas iš naujo ploti

Mes norime čia draugiškai ir maloniai B E N D R A U T I. To ir linkime visiems helo

P.S. Taip pat čia turėtų atsiliepti tie (jeigu, žinoma, nori), kurių vardai valant neaktyvuotų ir neaktyvių vartotojų sąrašą buvo ištrinti.


Paskutinį kartą redagavo Aida, 27/1/2011, 5:52 pm. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Justina
Šuniukų klasė
Šuniukų klasė



Prisijungė : 2011-01-02

Prašau aktyvuoti mane iš naujo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prašau aktyvuoti mane iš naujo   Prašau aktyvuoti mane iš naujo Icon_minitime13/1/2011, 10:45 pm

Gerb. Sveciau,
Prasytume pagarbos daugiau šio forumo dalyviams. Nebūtina taip širsti. Jai jūsų žinutės trinamos, vadinasi "prisivirėte košės" ir esate Persona nongrata šiame forume. Arba dėl aukščiau nurodytų administratoriaus priežąsčių.
VALIO VALIO tokiems šauniems administratoriams kaip Aida !!!!!!!!!!!!!
Cenzūra būtina, nes jau manau daugelis pavargo nuo visokių beletristikų ir rietenų. Ačiū kad saugote šia TAIKOS SALELĘ Prašau aktyvuoti mane iš naujo 295621 Prašau aktyvuoti mane iš naujo 73357
Atgal į viršų Go down
Vienas
Svečias




Prašau aktyvuoti mane iš naujo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prašau aktyvuoti mane iš naujo   Prašau aktyvuoti mane iš naujo Icon_minitime13/1/2011, 11:27 pm

Moderatoriaus pranešimas : žinutė pašalinta

Anoniminių žinučių autoriaus IP - 78.60.184.221 stop (autorius forumo administracijai žinomas taip )

Exclamation Anonimų, šmeižikų, intrigantų, "Trojos arklių" ir visokių kitokių "parazitų" žinutės bus šalinamos. Keliaukit rėkauti į savo forumą Prašau aktyvuoti mane iš naujo 433753
Atgal į viršų Go down
Ievabag




Prisijungė : 2012-12-26

Prašau aktyvuoti mane iš naujo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prašau aktyvuoti mane iš naujo   Prašau aktyvuoti mane iš naujo Icon_minitime126/12/2012, 5:31 pm

Laba diena,

Esu Ieva, turiu nykstukini pinceri Tita Simpatija. Jau senai gyvename ne Lietuvoje, taigi ir forume senai nesilankiau, turejome kitokiu rupesciu. Bet stai dabar turime keturis Titos vaikucius, jau keturiu dienu, viena mazyle labai prastai valgo... Zodziu esme tame kad noriu prisijungti prie forumo nes reikia info, bet mano prisijungimo vardas nebeveikia. Atrodo buvo ievabag, o elektroninis pastas ievabag@yahoo.com. Gal galima butu atnaujinti ar aktyvuoti senaji prisijungima. Dabar prisiregistravau is naujo bet negaliu skaityti tam tikru temu.. Gal galit padeti aciu :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Prašau aktyvuoti mane iš naujo Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Prašau aktyvuoti mane iš naujo   Prašau aktyvuoti mane iš naujo Icon_minitime1

Atgal į viršų Go down
 
Prašau aktyvuoti mane iš naujo
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Lietuvos nykštukiniai pinčeriai :: Registracija, susipažinimas, diskusijos apie forumą :: Sveiki prisijungę ! Būkim pažįstami !-
Pereiti į: